№ 4705 – Prostorný apartmán s jednou ložnicí s designovým nábytkem a panoramatickým výhledem na moře v luxusním komplexu ve Sveti Vlas

Sveti Vlas, Dinevi

Typ: 2+kk
Vzdálenost od pláže: 200 m
ID: 4705
Velikost: 77 m2
Cena: 94900 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Dětský koutek Internet Klimatizace Koupelna se sprchou nebo vanou Luxusní nemovitost Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem TV Výhled na moře Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Nabízíme byt ve 2. patře v prestižním rezidenčním komplexu postaveném bratry Dinevi.

Byt má rozlohu 77 m2. ve třetím patře s výhledem na moře. Prodej kompletně zařízené, vybavené kuchyně. Skládá se z chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC, terasy.

Budova je útulná, prestižní rezidence „Premium“ na třetí linii od moře v jižní části Saint Vlas, určená výhradně pro znalce luxusu a pohodlí. Jedinečná poloha: pouhých 200 metrů od písečné pláže a přístavu „Marina Dinevi“. Jsou použity luxusní a kvalitní stavební materiály a kombinace s blízkostí moře a prestižní polohou plně ospravedlňuje investici do koupě bytu v komplexu.

Přednosti komplexu: nabízí restauraci, několik obchodů, venkovní bazén pro děti i dospělé, prestižní lázně s vyhřívaným bazénem, ​​různé masáže, sauny, turecké lázně, jacuzzi, kosmetický salon, fitness centrum, konferenční sál, podzemní parkoviště na třech podlažích! !

Vlastnictví nemovitosti v areálu Vám v neposlední řadě poskytuje výborný investiční potenciál s možností dobrého příjmu z pronájmu.

Rok výstavby: 2016

Údržba společných prostor: 600 eur ročně

Komplex je součástí DINEVI RESORT – nadace Saint Vlas – více než 40 malebných komplexů, vepsaných do přírody jako jeden architektonický celek. Jsou propojeny moderní infrastrukturou, zelenými a osvětlenými nákupními ulicemi, elegantními butiky, elitními restauracemi a bary, zlatými plážemi s modrou vlajkou, Marina Dinevi Marina, kosmetickými salony, lázněmi, sportovními zařízeními, kostely, amfiteátry, lékařskými centry a nesčetnými možnostmi zábavy.

 

ŽÁDNÁ PROVIZE – 0 %!

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 94900 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend