2+kk, 65 m² v Panorama View Fort Beach
2+kk, 65 m² v Panorama View Fort Beach
61 000€
Prodáno
Typ:
Prodej
Typ nemovitosti:
Apartmány
Status:
Prodáno
Dispozice:
2+kk
Plocha:
65m²
Vzdálenost od pláže:
80m
ID nemovitosti:
PAN636

Zařízený dvoupokojový byt s východním výhledem v komplexu „Panorama View Fort Beach“ – Sveti Vlas. Byt se nachází v přízemí o výměře 65 m2 a skládá se z obývacího pokoje s kuchyní, koupelny s WC, ložnice, terasy. Poplatek za údržbu je 12,50 eur za metr čtvereční za rok.

Areál nabízí venkovní bazény, bazén s umělým vlnobitím, krásné společné prostory, fitness centrum, tenisové kurty, kosmetický salon, lékařské služby, masážní místnost, obchody. Vzdálenost od pláže cca 80 metrů.

Realitybulgaria nabízí: Naším posláním je zaměřit se na uspokojení potřeb našich klientů nabídkou široké škály prázdninových apartmánů, které se nacházejí v pobřežních prázdninových oblastech. Zavázali jsme se naslouchat a rozumět požadavkům našich klientů, poskytovat profesionální a zkušený personál.

Naše komplexy se nacházejí v nejlepších bulharských přímořských letoviscích: Elenite, Saint Vlas, Sunny Beach, Ravda, 30-40 kilometrů od letiště v Burgasu.

Nákupem od nás získáte nejen investici do nemovitosti, ale také nejlepší servis a správu v oblasti. Většina našich komplexů je první linie s omezeným přístupem na osobní magnetické karty, 24hodinovou ostrahou a video monitorováním. Kromě dovolené nebude o čem přemýšlet. Infrastruktura našich areálů se rok od roku zlepšuje díky neustálému kontaktu mezi námi a našimi klienty.

Nabízíme k prodeji luxusní prázdninové apartmány v našem komplexu Prestige Fort Beach, který se nachází mezi Svatým Vlasem a Slunečným pobřežím. Aparthotel Premier Fort – The Pride of Ownership – S radostí oznamujeme možnost koupě nemovitosti v aparthotelu Premier Fort. Skutečně jedinečná příležitost – investice do vysoce výnosné nemovitosti v první linii resortu s GARANTOVANÝM VÝNOSEM Z PRONÁJMU. Areál je určen k celoročnímu bydlení. Všechny apartmány jsou plně zařízené, naprosto připravené k bydlení a pronájmu v souladu se standardy a požadavky touroperátorů. Jedinečné apartmány s výhledem na moře najdete i v našich dalších komplexech – poblíž Elenite v Messambria Fort Beach a Privilege Fort Beach a v Ravdě – Riviera Fort Beach. Pro klienty, kteří chtějí nakupovat na Slunečném pobřeží, můžeme nabídnout Green Fort, jen pár minut od pláže a všech atrakcí, které resort nabízí.

Naší chloubou FORT NOKS GRAND RESORT je největší a nejrozvinutější komplex v této oblasti. Skládá se z pěti prázdninových komplexů – Marina View Fort Beach a Panorama Fort Beach jsou první linií, zatímco Sea Fort, Crown a Imperial Fort Club tvoří druhou linii. Přímořská i lesní část tohoto letoviska nabízí ideální příležitost pro rodinnou dovolenou. Celková plocha resortu je více než jedenáct hektarů, z toho polovina je vyhrazena pro mnoho různých zelených ploch. Pokud chcete koupit nemovitost na bulharském pobřeží, musíte si vybrat GRAND RESORT.

Prodáno
61 000€
2+kk
65m²
Balkón
Bazén
Bazén pro děti
Blízko pláže
Dětský koutek
Domácí mazlček ANO
Internet
K prodeji
Klimatizace
Komplex s barem a restaurací
Komplex s fitness centrem
Koupelna se sprchou nebo vanou
Ostraha
Parkovací stání
Recepce
S výtahem
TV

2+kk, 65 m² v Panorama View Fort Beach

61 000€
Prodáno
Typ:
Prodej
Status:
Prodáno
Typ nemovitosti:
Apartmány
Dispozice:
2+kk
Plocha:
65m²
Vzdálenost od pláže:
80m
ID nemovitosti:
PAN636

Nezávazná poptávka