2+kk 98 m2 apartmán s čelním výhledem na moře, první řada

Sveti Vlas, Bulharsko

Typ: 2+kk
Vzdálenost od pláže: 50 m
ID: 4632
Velikost: 98 m2
Cena: 149000 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Dětský koutek Internet Klimatizace Komplex s fitness centrem Koupelna se sprchou nebo vanou Luxusní nemovitost Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem Sauna Spa TV Výhled na bazén Výhled na moře Wellness Zahrada Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Luxusní byt 2+kk o rozloze 98 m2, který se nachází v pátém / posledním / patře a nabízí neuvěřitelný výhled na moře a celou nessebarskou zátoku. Byt je luxusně zařízený a má stylovou koupelnu s italským mramorem. Je možné kombinovat se sousedním bytem, ​​a získat tak velký byt se dvěma ložnicemi se dvěma koupelnami, samostatnou kuchyní a velkou terasou.

Tato nemovitost se nachází v luxusním hotelovém komplexu postaveném v moderním středomořském stylu na pláži v letovisku Yurta, Sveti Vlas. Pouze 3 km od centra největšího bulharského letoviska – Slunečného pobřeží, 25 km od letiště Burgas a 1,5 km od největšího přístavu „Marina Dinevi“.

Je to skvělá volba pro lidi se zájmem o klid a příjemnou atmosféru. Jedinečná kombinace moře a lesa určuje mimořádně příznivé klima a proudění vzduchu mezi mořem a horou vytváří jedinečný přírodní jev, který čistí vzduch. Mořský vánek v kombinaci s křišťálově čistým vzduchem vytváří podmínky pro rozvoj balneologie v této oblasti a příznivě působí na pacienty s plicními chorobami. Příznivé klima je vhodné pro celoroční léčbu!

Komplex má 2 restaurace – hlavní a A la carte, které nabízejí vynikající pokrmy připravené podle originálních receptů, a v lobby baru komplexu si můžete vychutnat šálek aromatické kávy.

Má velké fitness centrum řetězce Pulse Fitness & SPA, vybavené nejnovější generací fitness vybavení Techno Gym, a také obrovské lázně s mnoha zařízeními – solnou saunou, aromatickou parní lázní, finskou saunou, hammamem a relaxační zónou. K dispozici máte všechny bazény – vnitřní i venkovní, s dodávaným slunečníkem a lehátkem.

Díky své jedinečné poloze a nabízenému vybavení a službám je to ideální příležitost pro úplnou a relaxační dovolenou na pláži 365 dní v roce!

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 149000 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend