2+kk apartmán 62 m², 4. patro s panoramatickým výhledem na moře v elitním komplexu ve Sveti Vlas

Dinevi Resort Head Reception Office, Sveti Vlas, Bulharsko

Typ: 2+kk
Vzdálenost od pláže: 200 m
ID: 4581
Velikost: 62 m2
Cena: 78500 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Internet Klimatizace Koupelna se sprchou nebo vanou Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem Výhled na moře Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Nabízíme byt v prestižním rezidenčním komplexu, který postavili Dinevi Brothers.

Byt má rozlohu 62 m2. ve čtvrtém patře s výhledem na moře. Prodej plně vybavené, vybavené kuchyně. Skládá se z chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ložnice, koupelny s WC, terasy.

Budova je útulná, prestižní rezidenční třída „Premium“ ve třetí linii od moře v jižní části Svatého Vlasu, určená výhradně pro milovníky luxusu a pohodlí. Jedinečné umístění: pouhých 200 metrů od písečných pláží a přístavu „Marina Dinevi“. Jsou použity luxusní a kvalitní stavební materiály a kombinace s blízkostí moře a prestižní polohou plně odůvodňuje investice do nákupu bytu v komplexu.

Výhody komplexu: nabízí restauraci, několik obchodů, venkovní bazén pro děti i dospělé, prestižní lázně s vyhřívaným bazénem, ​​různé druhy masáží, sauny, turecké lázně, vířivku, kosmetický salon, fitness centrum, konferenční sál, podzemní parkoviště ve třech úrovních !!

V neposlední řadě vám vlastnictví nemovitosti v komplexu poskytuje vynikající investiční potenciál s možností dobrého příjmu z pronájmu.

Rok výstavby: 2016

Údržba společných prostor: 600 eur ročně

Komplex je součástí DINEVI RESORT – založení Svatého Vlasu – více než 40 malebných komplexů, které jsou v přírodě zapsány jako jeden architektonický celek. Jsou propojeny s moderní infrastrukturou, upravenými a osvětlenými nákupními ulicemi, elegantními butiky, elitními restauracemi a bary, zlatými plážemi s modrou vlajkou, Marina Dinevi, kosmetickými salony, lázněmi, sportovními zařízeními, kostely, amfiteátrem, lékařskými středisky a nesčetnými zábavními příležitostmi.

Můžeme zajistit prohlídku nemovitosti v čase, který vám vyhovuje, kontaktujte nás na uvedených telefonech. Majetek lze rezervovat a vyřadit z prodeje zaplacením rezervační zálohy a začíná příprava podkladů pro uzavření konečné smlouvy.

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 78500 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend