2+kk apartmán v přízemí jen 50 metrů od pláže ve Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko

Typ: 2+kk
Vzdálenost od pláže: 50 m
ID: 4492
Velikost: 56 m2
Cena: 45900 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Internet Klimatizace Koupelna se sprchou nebo vanou Ostraha Parkovací stání Recepce Zařízený

PODROBNOSTI

Na prodej útulný byt s jednou ložnicí, pouhých 50 metrů od pláže ve městě Sveti Vlas. Kombinace mořského vánku a čistého horského vzduchu dělá z města jedinečné letovisko pro úplnou letní a ozdravnou rekreaci.

Celková plocha bytu je 56,05 m2. Nemovitost se skládá z prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, jídelním koutem, ložnice, koupelny a WC a balkonu. Byt je zařízený a vybaven všemi potřebnými spotřebiči. V obývacím pokoji je rohová rozkládací pohovka, TV se skříňkou, jídelní stůl se židlemi a kuchyňský kout vybavený sklokeramickou deskou, lednicí, digestoří, mikrovlnnou troubou, pračkou a rychlovarnou konvicí. V ložnici je jednolůžko a šatní skříň. V koupelně je sprchový kout. Východ na balkon s ratanovým nábytkem je z obývacího pokoje. Ve vstupní hale je velká šatní skříň, skříň na boty a věšáky.

Komplex se nachází na druhé linii, pouhých 50 metrů od pláže a 500 metrů od přístavu Marina „Dinevi“ – Saint Vlas, který má kapacitu přes 300 jachet, z toho 25 s délkou 25 metrů.

Nabízí také velkou vodní plochu pro zábavu – venkovní kombinovaný bazén o rozloze 190 metrů čtverečních. s barem k tomu 110m2. Má bazén pro dospělé; venkovní bazén pro děti; recepce; bar u bazénu; parkoviště; celoroční zabezpečení.

Celý komplex je ponořen do přírodní zeleně a byly vysazeny některé exotické dřeviny / palmy /, aby obohatily místní flóru a dodaly prázdninové vesničce exotičtější vzhled. Atraktivní skalky v kombinaci s barevnými kompozicemi jsou složeny na určitých místech. Vodní plochy vytvářejí další komfort a jedinečnost komplexu.

Při vývoji obytných struktur a prostor se designér snažil obnovit atmosféru staré bulharské architektury. Při stavbě architektonického obrazu vesnice jsou pozorovány prostorné terasy nad prvním patrem, úzká okna, velké okapy, arkýře do ulic a dvora, vysoké kamenné zdi a věže, dřevěné brány, zábradlí a schodiště. Vícepodlažní svazky jsou „roztrhány“ tříděním různých materiálů / neformátovaného stavebního kamene, kontrastních dřevěných prvků, hladké bílé omítky, střech budov obložených tmavým dřevem na různých úrovních, porušením konfigurace, střídáním vyčnívajících a vyčnívajících prostor a dalšími architektonickými způsoby, které dát architektonické kompozici mnohostrannou povahu, charakteristickou pro starou bulharskou architekturu.

Alejová síť je vyvinuta v pravidelných geometrických tvarech. Pro zařízení obsluhující vodní plochy je k dispozici odpovídající zázemí, včetně oddělených toalet pro muže a ženy. Přístup ke každému vchodu do budovy je jak pro pěší, tak pro automobil přes vnější i vnitřní ulice a pěší uličky. Na potřebných místech se staví rampy pro kočárky a invalidní vozíky.

Fasády jsou ošetřeny hladkou bílou omítkou na minerální bázi a orámovány hnědými kontrastními dřevěnými prvky. Sokly, první a někdy i druhé patro, stejně jako dvě věže jsou ošetřeny povlakem z neformátovaného stavebního kamene. Střechy jsou s taškami, připomínající starou bulharskou jednookapovou tašku. Truhlářství je vyrobeno z barevných plastových profilů. Zábradlí balkonů je dřevěné, dobře upevněné a vysoké 1,05 m nad úrovní hotové podlahy v detailu projektanta. Všechny dřevěné prvky jsou ošetřeny moderními speciálními nehořlavými základními nátěry a povrchovými úpravami.

 

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 45900 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend