2+kk o rozloze 60m2 v Cascadas Ravda

Cascadas Ravda, 8238 Ravda, Bulharsko

Typ: 2+kk
Vzdálenost od pláže: 350 m
ID: CR60
Velikost: 60 m2
Cena: 73000 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Internet K prodeji Klimatizace Komplex s restauracemi Koupelna se sprchou nebo vanou Luxusní nemovitost Recepce S výtahem Zahrada Zařízený

PODROBNOSTI

V nádherném komplexu Cascadas Ravda nabízíme k prodeji apartmán 2+kk o rozloze 60m2. Nachází se ve 4. patře ze šesti.

Komplex Cascadas se nachází hned vedle pláže, na jednom z nejkrásnějších míst v bulharském jižním pobřeží Černého moře, 5 minut chůze ( 350 metrů) od písečné pláže a 300 metrů od aquaparku Aqua Paradise. Oblast má rozvinutou infrastrukturou s veškerým vybavením pro celoroční bydlení – obchody s potravinami, restaurace, veřejná doprava, škola, školka a další. Na území komplexu se nachází dětské hřiště, velký bazén pro dospělé a děti, relaxační zóna, krásně upravený areál, jacuzzi, parkoviště a ostrahou. Poplatek na údržbu činí 12€ m2/rok.
Z Ravdy je silnicí přístup do dalších známých letovisek a měst jako je Burgas, Nessebar a Sluneční pobřeží.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.
Ravda je synonymem pro klidnou dovolenou strávenou v soukromí, plného relaxace a vlhkého mořského vzduchu. Na útulných plážích roztroušených v pobřežní zóně si najde prostor pro lenošení úplně každý. Pro nejmejší je v Ravdě akvapark, který se vyrovná akvaparku v Primosku, což je oblíbené domacké městečko na poloostrově. Snad jediný rozdíl je cena, která je zde o poznání přijatelnější než v ostatních částech Bulharska. Výhodněji se zde dá nakoupit opravdu cokoliv, ať už jsou to suvenýry z dovolené, či ovoce na zdejším trhu. Výborná je i dostupnost pomocí příměstské dopravy do okolních letovisek jako je známé Sluneční pobřeží, Burgas, či historická Nesebar, která je s mestečkem Ravda v těsné blízkosti.

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 73000 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend