2+kk, s výhledem na moře, 20m od pláže, Sveti Vlas, Cena 59.000 €, ID1454
2+kk, s výhledem na moře, 20m od pláže, Sveti Vlas, Cena 59.000 €, ID1454
59 000€
Prodáno
Typ:
Prodej
Typ nemovitosti:
Apartmány
Kraj/oblast:
Sveti Vlas
Status:
Prodáno
Dispozice:
2+kk
Plocha:
71m²
Vzdálenost od pláže:
100m
ID nemovitosti:
1454

Nabízíme prostorný apartmán o rozloze 2+kk, o velikosti 71m2, situován v 4NP ze šesti, v soukromém komplexu s výtahem, v Sveti Vlas, Bulharsko. Cena je včetně kompletního nábytku a vybavení dle aktuálních fotografií. Dispozici je předsíň, obývací pokoj s kuchyňským koutem, ložnice, koupelna s toaletou, balkón. Z bytu a balkónu je krásný výhled na moře. Apartmán ve výborném stavů a za velice výhodnou cenu. Doporučujeme!
Komplex, ve který je apartmán situován se nachází na samém pláži, mezi Sveti Vlas a Elenite.
Majitelům a jejích hostům jsou v komplexu k dispozici-
9 bazénů s lehátky a slunečníky, jeden z bazénů s umělými „mořskými vlnami“, bazén s vířivkou, minigolf, tenisové kurty, několik dětských hřišť s dětskou zábavou, herna s kulečníkem, hrací automaty, internetová místnost , 2 restaurace, fitness centrum, kosmetické centrum (kadeřnictví), obchod, kde si můžete koupit potraviny, zeleninu, ovoce, parkoviště, 24h ochrana, správa nemovitosti.
Poplatek na údržbu činí 12€/m2 ročně.
Vážení klienti, s ohledem na momentální situaci provádíme prohlídky on-line formou živého vysílání. Celý proces převodu vlastnictví dokážeme zajistit a zabezpečit na dálku a bez zbytečného cestování. Vysněný apartmán u moře si můžete koupit z pohodlí domova a pravě teď za velmi přijatelnou cenu.Sveti Vlas je příjemné městečko na úpatí Staré planiny, 4 km od Slunečného pobřaží. Vzdálenost od tohoto letoviska je opravdu nepatrná. Nebude trvat dlouho a obě města se díky výstavbě v hojně navštěvovaném a oblíbeném Slunečním pobřeží propojí. Lokalita známá pod názvem Sveti Vlas má poměrně zajímavou historii, ale z hlediska turistického ruchu zcela jistě ještě čeká na dobu své největší slávy. Středisko Sveti Vlas najdeme zhruba 13 kilometrů od města Nessebar, který je známý jak mezi turisty, tak i mezi milovníky zajímavých památek. Sveti Vlas je klidnějším letoviskem bez velké masy turistů. Pláže jsou úzké a méně přeplněné než u Slunečného pobřeží.
V městečku najdeme několik menších pláží, písčitých i oblázkových. Moře je zde čisté a vstupy do moře pozvolné.
Pláž v Sveti Vlasu směřuje na jih. Písek je jemný, zlatý, nicméně v areálů se vyskytují i romantické kamenné pláže. Unikátní kombinace čistého horského vzduchu, mořského podnebí a krásnou přírodu. Letní dny se vyznačují klidným ráno a poměrně chladným, neuvěřitelně příjemným odpolednem. Jedinečný dlouhý, teplý a tichý podzim. Posledních několik let jsou zaznamenané v polovině prosince teploty 15 stupňů. Zima zde ne trvá déle než měsíc. Ideální volba na celoroční užívání, podnebí prokázané veľmi dobře přispívající lidskému zdraví.
Díky tomu, že se městečko nachází ve svahu, můžete navštívit zalesněné pohoří a udělat si tak příjemnou procházku. Ceny jsou zde velice příznivé. Příjemné počasí v kombinaci s vlhčím mořským vzduchem jsou ideální pro každého, kdo si chce užít příjemnou dovolenou v prostředí. Pro tyto turisty nabízí Sveti Vlas příjemnou alternativu. Zdede lze nasát neopakovatelnou atmosféru a také si užít vyhlášené pohostinnosti místních obyvatel. Sveti Vlas je ideálním místem pro ty, kdo chtějí strávit klidnou dovolenou v překrásné přírody a také pro rodiny s dětmi.

Prodáno
59 000€
Sveti Vlas
2+kk
71m²
Balkón
Bazén
Bazén pro děti
Blízko pláže
Internet
Klimatizace
Komplex s fitness centrem
komplex s restauracemi
Koupelna se sprchou nebo vanou
Ostraha
Parkovací stání
Recepce
S výtahem
Zařízený

2+kk, s výhledem na moře, 20m od pláže, Sveti Vlas, Cena 59.000 €, ID1454

59 000€
Prodáno
Typ:
Prodej
Status:
Prodáno
Kraj/oblast:
Sveti Vlas
Typ nemovitosti:
Apartmány
Dispozice:
2+kk
Plocha:
71m²
Vzdálenost od pláže:
100m
ID nemovitosti:
1454

Nezávazná poptávka