3+kk, 85 m², 1. patro s výhledem jak na moře, tak i na bazén. Jen 50 m od moře

Marina Cape Hotel, Aheloy, Bulharsko

Typ: 3+kk
Vzdálenost od pláže: 50 m
ID: MC85
Velikost: 85 m2
Oblast: Bulharsko
Město: Aheloy
Cena: 79999 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Internet Klimatizace Komplex s fitness centrem Koupelna se sprchou nebo vanou Luxusní nemovitost Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem Sauna Spa TV Výhled na bazén Výhled na moře Wellness Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Komfortní prázdninový komplex nabízí ubytování v několika moderních budovách s pěkným výhledem na pobřeží. Klientům je k dispozici vzdušná vstupní hala s recepcí, trezory, turistickými informacemi a lobby barem, hlavní restaurace (tradiční i mezinárodní kuchyně), kavárna, grill bar, WiFi připojení (zdarma), společenská místnost se satelitní TV, úschovna zavazadel, bankomat, herna, dětský koutek, stylové SPA centrum, fitness centrum, obchodní arkáda, dva velké venkovní bazény, dětský bazén, snack bar u bazénu, opalovací terasa (lehátka a slunečníky zdarma), sportoviště a parkoviště.

Komlex nabízí jedinečnou kombinaci luxusu, pohodlí, působivého výhledu na moře, kvalitních služeb, zábavy a veškerého pohodlí moderního světa, jaké lze očekávat.

Prázdninové město se nachází na pobřeží zátoky Aheloy – pouhých pět minut od Slunečného pobřeží, Nesebaru a Pomorie a jen 19 km od mezinárodního letiště Burgas.

Vše na jednom místě – výhledy na moře, bazény a parky, malý přístav pro jachty a rybářské lodě, soukromá pláž, lázeňský komplex, sportoviště, restaurace, kavárny, letní scéna pod širým nebem, konferenční centrum speciálně určené pro obchodní fóra , semináře a týmové budovy.

Komplex je situován jako romantické městečko, které dokáže uspokojit nejvyšší kritéria každého znalce krásy a útulnosti, funkčnosti a moderních technologií.

Čtyři části komplexu – Marina, Zátoka, Věž a Maják, jsou propojeny tichými uličkami, květinovými parky a ovocnými stromy.

Pro ty, kteří potřebují spojit dovolenou a práci, je k dispozici konferenční centrum s hlavním sálem pro 350 osob a 6 menších sálů určených pro 50 až 150 osob.

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 79999 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend