4+kk, 306 m2 s panoramatickým výhledem na moře
4+kk, 306 m2 s panoramatickým výhledem na moře
320 000€
Typ:
Prodej
Typ nemovitosti:
Apartmány
Kraj/oblast:
Sveti Vlas
Dispozice:
4+kk
Plocha:
306m²
Vzdálenost od pláže:
20m
ID nemovitosti:
PAN270

Panorama Fort Beach, Penthouse, 306m2, z toho terasa 190m2, 7. patro (max 7)
3 ložnice, 2 koupelny, 20 m od pláže s výhledem na moře v komplexu se 17 bazény.

Zde je možnost si předělat střechu a získat tak dalších 110 m2 obrovské terasy

Realitybulgaria nabízí: Naším posláním je zaměřit se na uspokojení potřeb našich klientů nabídkou široké škály prázdninových apartmánů, které se nacházejí v pobřežních prázdninových oblastech. Zavázali jsme se naslouchat a rozumět požadavkům našich klientů, poskytovat profesionální a zkušený personál.

Naše komplexy se nacházejí v nejlepších bulharských přímořských letoviscích: Elenite, Saint Vlas, Sunny Beach, Ravda, 30-40 kilometrů od letiště v Burgasu.

Nákupem od nás získáte nejen investici do nemovitosti, ale také nejlepší servis a správu v oblasti. Většina našich komplexů je první linie s omezeným přístupem na osobní magnetické karty, 24hodinovou ostrahou a video monitorováním. Kromě dovolené nebude o čem přemýšlet. Infrastruktura našich areálů se rok od roku zlepšuje díky neustálému kontaktu mezi námi a našimi klienty.

Nabízíme k prodeji luxusní prázdninové apartmány v našem komplexu Prestige Fort Beach, který se nachází mezi Svatým Vlasem a Slunečným pobřežím. Aparthotel Premier Fort – The Pride of Ownership – S radostí oznamujeme možnost koupě nemovitosti v aparthotelu Premier Fort. Skutečně jedinečná příležitost – investice do vysoce výnosné nemovitosti v první linii resortu s GARANTOVANÝM VÝNOSEM Z PRONÁJMU. Areál je určen k celoročnímu bydlení. Všechny apartmány jsou plně zařízené, naprosto připravené k bydlení a pronájmu v souladu se standardy a požadavky touroperátorů. Jedinečné apartmány s výhledem na moře najdete i v našich dalších komplexech – poblíž Elenite v Messambria Fort Beach a Privilege Fort Beach a v Ravdě – Riviera Fort Beach. Pro klienty, kteří chtějí nakupovat na Slunečném pobřeží, můžeme nabídnout Green Fort, jen pár minut od pláže a všech atrakcí, které resort nabízí.

320 000€
Sveti Vlas
4+kk
306m²
Balkón
Bazén
Bazén pro děti
Blízko pláže
Dětský koutek
Domácí mazlček ANO
Internet
K prodeji
Klimatizace
Komplex s barem a restaurací
Komplex s fitness centrem
komplex s restauracemi
Koupelna se sprchou nebo vanou
Ostraha
Parkovací stání
Recepce
S výtahem
TV
Výhled na bazén
Výhled na moře
Wellness
Zahrada
Zařízený

4+kk, 306 m2 s panoramatickým výhledem na moře

320 000€
Typ:
Prodej
Kraj/oblast:
Sveti Vlas
Typ nemovitosti:
Apartmány
Dispozice:
4+kk
Plocha:
306m²
Vzdálenost od pláže:
20m
ID nemovitosti:
PAN270

Nezávazná poptávka