Apartmán 84 m² se 2 ložnicemi v 6. patře s výhledem na moře v luxusním komplexu 50 metrů od pláže ve Sveti Vlas
Apartmán 84 m² se 2 ložnicemi v 6. patře s výhledem na moře v luxusním komplexu 50 metrů od pláže ve Sveti Vlas
98 000€
Prodáno
Typ:
Prodej
Typ nemovitosti:
Apartmány
Kraj/oblast:
Sveti Vlas
Status:
Prodáno
Dispozice:
3+kk
Plocha:
84m²
Vzdálenost od pláže:
50m
ID nemovitosti:
4570

Nabízíme k prodeji byt v jednom z nejlepších a nových komplexů Dinevi Brothers. Na prodej s nábytkem a spotřebiči, velmi prostorný – celková plocha 86 m2, v 6. patře. Skládá se z chodby, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 ložnic, 2 koupelen a terasy s výhledem na moře.

Komplex se nachází na druhé linii, pouhých 50 metrů od pláže a 500 metrů od přístavu „Dinevi“ – Saint Vlas, který má kapacitu přes 300 jachet, z toho 25 o délce 25 metrů.

Nabízí také velkou vodní plochu pro zábavu – venkovní kombinovaný bazén o ploše 190 metrů čtverečních. s barem 110 m 2. Má bazén pro dospělé; venkovní bazén pro děti; recepce; bar u bazénu; parkoviště; celoroční zabezpečení.

Celý komplex je ponořen do přírodní zeleně a byly vysazeny některé exotické druhy stromů / palmy /, které obohacují místní flóru a dodávají prázdninové vesnici exotičtější vzhled. Na určitých místech jsou komponovány atraktivní skalky kombinované s barevnými kompozicemi. Vodní plochy vytvářejí další pohodlí a jedinečnost komplexu.

Při vývoji obytných struktur a prostor se návrhář snažil znovu vytvořit atmosféru staré bulharské architektury. Při stavbě architektonického obrazu budovy byly pro toto období typické prostorné terasy nad prvním patrem, úzká okna, velké okapy, arkýřová okna do ulic a na nádvoří, vysoké kamenné zdi a věže, dřevěné brány, zábradlí a schody. vesnice. Vícepodlažní objemy jsou „roztrhané“ tříděním různých materiálů / neformátovaného stavebního kamene, kontrastními dřevěnými prvky, hladkou bílou omítkou, střechami budov z tmavého dřeva na různých úrovních, porušením konfigurace, střídáním vyčnívajících a vyčnívajících prostorů a dalšími architektonickými způsoby, které dát architektonické kompozici mnohostranný charakter, charakteristický pro starou bulharskou architekturu.

Síť alejí je vyvinuta v pravidelných geometrických tvarech. Pro zařízení sloužící vodním plochám je k dispozici odpovídající zařízení, včetně samostatných toalet pro muže a ženy. Přístup ke každému vchodu do budovy je jak pro chodce, tak pro auta přes vnější a vnitřní ulice a pěší uličky. Na potřebných místech se staví rampy pro kočárky a invalidní vozíky.

Fasády jsou ošetřeny hladkou bílou minerální omítkou a orámovány hnědými kontrastními dřevěnými prvky. Sokly, první a někdy i druhé patro, jakož i dvě věže jsou ošetřeny povlakem z neformátovaného stavebního kamene. Střechy jsou opatřeny taškami, které připomínají starou bulharskou jednokapacitní tašku. Truhlářství je vyrobeno z barevných plastových profilů. Zábradlí balkonů jsou dřevěné, dobře upevněné a jsou projektantem podrobně vysoké 1,05 m nad úrovní hotové podlahy. Všechny dřevěné prvky jsou ošetřeny moderními speciálními nehořlavými základními nátěry a povrchovými úpravami.

CENA: 98 000 €

Můžeme zajistit prohlídku nemovitosti v čase, který vám vyhovuje, kontaktujte nás na uvedených telefonech. Majetek lze rezervovat a vyřadit z prodeje složením zálohy ve výši 2 000 EUR, poté jsou ukončeny kontroly u ostatních kupujících a začíná příprava podkladů pro uzavření konečné smlouvy. Vyšetření jsou bezplatná. Před inspekcí klient podepíše s agenturou inspekční protokol.

Pláž druhé linie

Pláž: 100 m

Přístav: 350 m

Minimarket: 50 m

Kostel: 500 m

Amfiteátr: 500 m

Lázeňské centrum: 400 m

Parkovací místa

Zastávka autobusu: 200 m

Diskotéka / noční klub: 300 m

Kasino: 400 m

Letiště Burgas: 35 km

Postaveno: červenec 2011, akt 16

Údržba: 550 eur ročně

Prodáno
98 000€
Sveti Vlas
3+kk
84m²
Balkón
Bazén
Bazén pro děti
Blízko pláže
Internet
Klimatizace
komplex s restauracemi
Koupelna se sprchou nebo vanou
Ostraha
Parkovací stání
Recepce
S výtahem
TV
Výhled na moře
Zařízený

Apartmán 84 m² se 2 ložnicemi v 6. patře s výhledem na moře v luxusním komplexu 50 metrů od pláže ve Sveti Vlas

98 000€
Prodáno
Typ:
Prodej
Status:
Prodáno
Kraj/oblast:
Sveti Vlas
Typ nemovitosti:
Apartmány
Dispozice:
3+kk
Plocha:
84m²
Vzdálenost od pláže:
50m
ID nemovitosti:
4570

Nezávazná poptávka