Barceló Royal Beach***** studio

Sluneční pobřeží

Typ: 1+kk
Vzdálenost od pláže: 50 m
ID: BAR68
Velikost: 51 m2
Cena: 68000 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Dětský koutek Domácí mazlček ANO Internet K prodeji Klimatizace Komplex s fitness centrem Komplex s restauracemi Koupelna se sprchou nebo vanou Luxusní nemovitost Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem Sauna Spa TV Výhled na bazén Zahrada Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Studio 1+kk v 6. patře s výhledem na bazén, 51 m2, pořizovací cena byla 92.000, můžeme doložit kupní smlouvu

Pětihvězdičkový hotel na Slunečném pobřeží, v srdci jižního pobřeží Černého moře

Barceló Royal Beach***** s perfektní polohou v letovisku Sunny Beach, pár metrů od 7 km dlouhé zlaté písečné pláže, nabízí dokonalou rovnováhu luxusu a klidu. Hosté relaxující v jeho prostorných pokojích a apartmá si užijí moderní design se soukromými panoramatickými balkony a samozřejmě nádherný bazén a zahradu. Nabízí služby All Inclusive a lázně o rozloze 1200 m2.

Barceló Royal Beach je 5hvězdičkový hotel s 304 pokoji, včetně pokojů Deluxe a apartmánů, s ideálním prostorem pro relaxaci každého. Proto je tento hotel na Slunečném pobřeží ideální pro rodinnou dovolenou nebo romantické pobyty. Pokoje a apartmány nabízejí uvolněnou a elegantní atmosféru, aby si hosté užili maximální pohodlí.

Mezi restauracemi v hotelu jsou bufetové možnosti s plody moře, bulharskou a mezinárodní kuchyní, tematické večery a mnoho dalšího. Naše podniky vás zvou na kávu, koktejly, sklenku vína a lehké občerstvení za doprovodu živých vystoupení.

Barceló Royal Beach má 3 venkovní bazény, z nichž jeden je vyhřívaný, a lázeňské centrum s místnostmi pro ošetření těla a masážemi, kosmetickými službami a fitness studiem. Hotel myslel také na nejmladší členy rodiny se svým klubem Barcy, který je ideální pro děti starší 4 let, aby si užily různé aktivity se zábavním týmem.

Pokud cestujete služebně, hotel nabízí plně vybavené zasedací místnosti a kompletní služby, takže se účastníci mohou plně soustředit na svou práci.

Barceló Royal Beach je oázou luxusu a exkluzivity na jednom z nejkrásnějších pobřeží Černého moře a slibuje nezapomenutelný zážitek.

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

56000 €
Velikost: 54m2
ID: SF56000
22000 €
Velikost: 28m2
ID: HUAQUA
23400 €
Velikost: 35m2
ID: HUTIBA
84000 €
Velikost: 90m2
ID: ET290
178000 €
Velikost: 90m2
ID: ET190
43900 €
Velikost: 32m2
ID: EG32
Cena: 68000 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend