Dům s výhledem na hory, v obci Malki Iskar, region Sofie.
Dům s výhledem na hory, v obci Malki Iskar, region Sofie.
179 000€
PRODÁNO
Typ:
Prodej
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Kraj/oblast:
Sofia
Status:
PRODÁNO
Dispozice:
Dům
Plocha:
280m²
ID nemovitosti:
MI

Dům s výhledem na hory, poblíž řeky ve vesnici Malki Iskar, region Sofie.

Prodej nemovitosti v obci Malki Iskar, region Sofia, obec. Etropole. 80 km od Sofie a 8 km od města Etropole a dálnice Hemus je cesta k pozemku nově asfaltovaná a v zimě pravidelně udržovaná.

Obytná plocha, podlahová je 280 m2.

Nemovitost má výhled na hory. 50 metrů za dvorkem protéká Malý Iskar.

Nemovitost se skládá z:
– Pozemek o výměře 1509 m2. Třífázová elektřina. Voda. Nový septik. Vysoké masivní ploty k silnici a západní straně. Další dvě strany pozemku mají vysoké ploty s kovovým pletivem na cementovém základu. Dvě široké posuvné brány, jedna s vestavěnými dveřmi. Na pozemku rostou desítky tújí, borovic, čtyři velké vlašské ořechy, hruška, jablko, modrá švestka a jackfruit.
– Dvoupodlažní dům se zastavěnou plochou 72 m2, plus velká terasa, která není zahrnuta v ploše domu. Dispozice domu je následující;
1. patro – Chodba se schodištěm do horního patra. Kuchyň s jídelnou. Obývací pokoj. Koupelna s toaletou.
2. patro – Předsíň vhodná pro kancelář, ze které se vstupuje do dvou ložnic, velké šatny, velké terasy s výhledem do dvora a na hory.
Za domem je jeden vjezd na pozemek, je zde vybudována velká kůlna pro tři parkovací stání. Druhým vjezdem do pozemku je vybudována kůlna pro jedno parkovací stání.
– Jednopodlažní dům o zastavěné ploše 47 m2. Velká ložnice s obývacím pokojem. Krb. Velká koupelna s vanou a toaletou.
Oba domy jsou vysoké třídy, s novým nábytkem, spotřebiči a klimatizací. Prodávají se tak, jak jsou na fotkách a videu.
– Letní kuchyně o zastavěné ploše 45 m2, z toho polovina je kryta posuvnými okny. Ve venkovním prostoru je krb. V kryté části jsou kamna, ke kterým lze umístit radiátory. Elektřina, voda, kanalizace. Základy s broušeným říčním kamenem.
– Zemědělská budova o výměře 44 m2. Byla postavena další kůlna, což je parkovací stání. V objektu je garáž na kola, čtyřkolky, dříví. Z druhého vchodu sklad na zahradní techniku. Druhé patro má vysoký strop.

Opravy a rekonstrukce byly provedeny v období 2020 – 2022. Jsou použity nejkvalitnější německé a rakouské materiály. K dispozici jsou faktury za použité materiály, fotografie v průběhu stavby. Pro dostatečný výkon je veden třífázový proud. Spolehlivý a rychlý internet. WiFi pokrytí v celém objektu. Satelitní televize. Video ochrana – zabezpečení s online nahráváním. Z nemovitosti na dálnici Hemus vedou dvě silnice. Přes město Pravets a vesnici Jurovo. Silnice je v zimě pravidelně čištěna. Pravidelný svoz odpadu. Nemovitost je obývána celoročně. Výjezd k řece ze dvora. Jeden majitel. Připravené transakční dokumenty.

 

 

PRODÁNO
179 000€
Sofia
Dům
280m²

Dům s výhledem na hory, v obci Malki Iskar, region Sofie.

179 000€
PRODÁNO
Typ:
Prodej
Status:
PRODÁNO
Kraj/oblast:
Sofia
Typ nemovitosti:
Domy a vily
Dispozice:
Dům
Plocha:
280m²
ID nemovitosti:
MI

Vloženo:

Nezávazná poptávka