EGYPT – připravujeme stovky nabídek již od 20.000 €

Egypt - Hurghada

Typ: 1+kk
Vzdálenost od pláže: 50 m
ID: EGYPT
Velikost: 40 m2
Cena: 20000 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Bezbariérový přístup Blízko pláže Dětský koutek Domácí mazlček ANO Domácí mazlíček NE Internet K prodeji Klimatizace Komplex s fitness centrem Komplex s restauracemi Koupelna se sprchou nebo vanou Luxusní nemovitost Na splátky Nezařízený Novostavba Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem Sauna Spa TV Vnitřní bazén Výhled na bazén Výhled na moře Wellness Zahrada Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Reality Bulgaria se stala velkým partnerem velkého developera, který má mnoho zkušeností, ale také hluboký a vášnivý vztah k Egyptu.

Nejdůležitější je pro nás udržovat důvěryhodný a osobní vztah se všemi našimi zákazníky a obchodními partnery.
Sami a neustále pracujeme pro splnění vašich snů o bydlení a bydlení u Rudého moře. S mnoha kolegy, vývojáři a řemeslníky jsme vytvořili ovladatelnou, ale spolehlivou síť. Jsme tu pro naše zákazníky ještě dlouho po podpisu kupní smlouvy a společně s vámi se staráme o rekonstrukci a zabezpečení vaší nemovitosti.
Jsme rádi, že jste si k nám našli cestu a jsme tu vždy pro Vás osobně.

Můžete s námi s jistotou probrat vše, co se týká vašeho vysněného bydlení. Víme, že mnoho prvních kontaktů probíhá přes internet, ale vy a my bychom měli mít společného více než textovou zprávu nebo zprávu WhatsApp. Rádi bychom Vám osobně poradili a ocenili, abychom realizovali Váš sen o domě u Rudého moře. Osobní a individuální. Nemovitost je investice, ale splnit si celoživotní sen je mnohem víc… Našim zákazníkům bychom chtěli hned od začátku poděkovat za důvěru a děkujeme, pokud si k nám najdete cestu. Vážíme si této důvěry a uděláme vše pro to, abychom splnili vaše očekávání. Jste vždy vítáni a i když v našem portfoliu nejprve nenajdete tu správnou nemovitost, těšíme se na spolupráci s vámi, abychom vám splnili sen o vlastním bydlení v Egyptě. „Náš tým je takový, jaký by tým měl být!“ Každý má své silné stránky a my pracujeme ruku v ruce s důvěrou. Loajalita a ocenění v týmu je důležitou součástí naší firemní filozofií. Naše firemní kultura je nepostradatelnou součástí toho, jak s vámi jednáme, protože společně můžeme dosáhnout našich cílů. Naši realitní makléři pro město Hurghada a celou oblast Rudého moře vám nabízejí profesionální poradenství při prodeji, pronájmu a vyhledávání všech druhů nemovitostí:

 • Byty, apartmány všech velikostí
 • Rodinné domy
 • Dvojdomy a řadové domy
 • Bytové domy
 • Domy za pevné ceny na klíč
 • Investice jako např Rekreační apartmány
 • Pozemky
 • Kanceláře
 • Obchodní prodejní prostory

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 20000 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend