NA SPLÁTKY Egypt Hurgada 5 min. od pláže – novostavba, 120 apartmánů

Egypt - Hurghada

Typ: Studio
Vzdálenost od pláže: 400 m
ID: HUTIBA
Velikost: 35 m2
Cena: 23400 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Dětský koutek Domácí mazlček ANO Internet Klimatizace Komplex s fitness centrem Komplex s restauracemi Koupelna se sprchou nebo vanou Luxusní nemovitost Na splátky Nezařízený Novostavba Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem Sauna Spa Výhled na bazén Výhled na moře Wellness Zahrada Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Tento úžasný Resort má vlastní soukromou pláž a bazény, což z něj dělá jednu z nejvyhledávanějších lokalit v Hurghadě. Tiba Golden Resort je jediným projektem svého druhu na pobřeží v Hurghadě a nabízí kompletní vybavení a služby hotelového stylu. Tato jedinečná nemovitost je rozumnou investicí, ať už hledáte nový domov, rekreační útočiště nebo investiční nemovitost se stálým celoročním příjmem z pronájmu.

Tiba Golden Resort nemohl mít lepší polohu než v centru města Hurghada, luxusní turistické a rezidenční čtvrti. Pouhých 10 minut od mezinárodního letiště Hurghada, 5 minut chůze od soukromé pláže, 5 minut od nákupního centra City Center Mall, 60 % plochy projektu tvoří zelené plochy, bazény, nákupní a servisní plochy.

Tiba Golden Resort je čtrnáctý projekt nesoucí jméno „TIBA’S“, neustále neuvěřitelně úspěšná rodina resortů.

Tiba Golden Resort se nachází v centru města Hurghada, luxusní turistické a rezidenční čtvrti, která byla nedávno určena pro rozsáhlý turistický rozvoj s mnoha hotely.

Všechny apartmány mají malebný výhled, bazény nebo výhled na moře. Bazény jsou důležitou atrakcí, kde mohou děti i dospělí relaxovat.

Součástí resortu je také obchodní promenáda nabízející jedinečný zážitek z nakupování. Vše, co byste si mohli přát, máte na dosah. Děti mají vlastní hřiště. Buďte si jisti, že dětský koutek je navržen tak, aby poskytoval zábavu i bezpečí.

Vybavení a výhody:

Přístup na soukromou pláž
Velký bazén
Střešní terasa vybavená lehátky a slunečníky
Restaurace a kavárna
Obchody na místě
Dětské hřiště
Úklidová služba
WIFI k dispozici
Centralizovaná satelitní televize
Veřejná recepce
Výtahy do všech pater
24hodinová ostraha
K dispozici kompletní manažerská služba
Doživotní údržba

Ceny od 23.400 € dle velikosti a výhledu !!!!!

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

56000 €
Velikost: 54m2
ID: SF56000
22000 €
Velikost: 28m2
ID: HUAQUA
23400 €
Velikost: 35m2
ID: HUTIBA
84000 €
Velikost: 90m2
ID: ET290
178000 €
Velikost: 90m2
ID: ET190
43900 €
Velikost: 32m2
ID: EG32
Cena: 23400 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend