Nová snížená cena! Výhodné studio v Saint Vlas, s nábytkem, 100 m od pláže, luxusní komplex, jen za 22 900 €!

Dinevi Resort Head Reception Office, Sveti Vlas, Bulharsko

Typ: 1+kk
Vzdálenost od pláže: 100 m
ID: 4496
Velikost: 39 m2
Cena: 22900 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Internet Klimatizace Koupelna se sprchou nebo vanou Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem Výhled na bazén Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Nabízíme k prodeji studio v jednom z nejlepších a nových komplexů Dinevi Brothers. Studio má nábytek a spotřebiče, velmi prostorné – celková plocha 39 m2 a je v přízemí.

Komplex se nachází na druhé linii, pouhých 50 metrů od pláže a 500 metrů od přístavu „Dinevi“ – Saint Vlas, který má kapacitu přes 300 jachet, z toho 25 o délce 25 metrů.

Nabízí také velkou vodní plochu pro zábavu – venkovní kombinovaný bazén o ploše 190 metrů čtverečních. s barem 110 m 2. Má bazén pro dospělé; venkovní bazén pro děti; recepce; bar u bazénu; parkoviště; celoroční zabezpečení.

Celý komplex je ponořen do přírodní zeleně a byly vysazeny některé exotické druhy stromů / palmy /, které obohacují místní flóru a dodávají prázdninové vesnici exotičtější vzhled. Na určitých místech jsou komponovány atraktivní skalky kombinované s barevnými kompozicemi. Vodní plochy vytvářejí další pohodlí a jedinečnost komplexu.

Při vývoji obytných struktur a prostor se návrhář snažil znovu vytvořit atmosféru staré bulharské architektury. Při stavbě architektonického obrazu obce jsou pozorovány prostorné terasy nad prvním patrem, úzká okna, velké okapy, arkýřová okna do ulic a na dvůr, vysoké kamenné zdi a věže, dřevěné brány, zábradlí a schody. Vícepodlažní objemy jsou „roztrhané“ tříděním různých materiálů / neformátovaného stavebního kamene, kontrastními dřevěnými prvky, hladkou bílou omítkou, střechami budov z tmavého dřeva na různých úrovních, porušením konfigurace, střídáním vyčnívajících a vyčnívajících prostorů a dalšími architektonickými způsoby, které dát architektonické kompozici mnohostranný charakter, charakteristický pro starou bulharskou architekturu.

Síť alejí je vyvinuta v pravidelných geometrických tvarech. Pro zařízení sloužící vodním plochám je k dispozici odpovídající zařízení, včetně samostatných toalet pro muže a ženy. Přístup ke každému vchodu do budovy je jak pro chodce, tak pro auta přes vnější a vnitřní ulice a pěší uličky. Na potřebných místech se staví rampy pro kočárky a invalidní vozíky.

Fasády jsou ošetřeny hladkou bílou minerální omítkou a orámovány hnědými kontrastními dřevěnými prvky. Sokly, první a někdy i druhé patro, jakož i dvě věže jsou ošetřeny povlakem z neformátovaného stavebního kamene. Střechy jsou opatřeny taškami, které připomínají starou bulharskou jednokapacitní tašku. Truhlářství je vyrobeno z barevných plastových profilů. Zábradlí balkonů jsou dřevěné, dobře upevněné a jsou projektantem podrobně vysoké 1,05 m nad úrovní hotové podlahy. Všechny dřevěné prvky jsou ošetřeny moderními speciálními nehořlavými základními nátěry a povrchovými úpravami.

Snížená cena!

STARÁ CENA: 29 900 EUR

SLEVA: 7 000 E

NOVÁ CENA: 22 900 EUR

Můžeme zajistit prohlídku nemovitosti v čase, který vám vyhovuje, kontaktujte nás na uvedených telefonech. Majetek lze rezervovat a vyřadit z prodeje složením rezervační zálohy a začíná příprava podkladů pro uzavření konečné smlouvy.

Pláž: 100 m

Přístav: 350 m

Minimarket: 50 m

Kostel: 500 m

Amfiteátr: 500 m

Lázeňské centrum: 400 m

Parkovací místa

Zastávka autobusu: 200 m

Diskotéka / noční klub: 300 m

Kasino: 400 m

Letiště Burgas: 35 km

Postaveno: červenec 2011, akt 16

Údržba: 550 eur ročně

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 22900 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend