Pronajmu studio pro 4 osoby na Slunečním pobřeží

Sluneční pobřeží

Typ: 1+kk
Vzdálenost od pláže: 450 m
ID: Gerber2
Velikost: 35 m2
Cena: 40 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Domácí mazlček ANO Internet Klimatizace Koupelna se sprchou nebo vanou Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem TV Zahrada Zařízený

PODROBNOSTI

Apartmán 1+kk, 31m2 + balkón, Sluneční pobřeží, komplex Gerber 2, max 5 osob

Vybavení: klimatizace, wifi, lednice, Grill, indukční vařič, mikrovlnka, výtah, výhled na bazén, 2x samostatná postel, 1x rozkládací gauč pro 2 osoby, v případě potřeby 1 dalšího lůžka možnost matrace.

Apartmán je umístěn na slunečném pobřeží vzdálený od pláže cca 500m. V komplexu se nachází bazén s dětským brouzdalištěm, venkovní sprcha, lehátka u bazénu, dětské hřiště, recepce, výtah a také parkovací stání. Celý komplex je oplocený, vedle se nachází dva obchody s potravinami, půjčovna aut, několik restaurací a také aquapark, který je pouze přes ulici.

Resort se nachází 20 km od letiště Burgas a 10 minut chůze od autobusové zastávky Tourist Mini Train. Pokud by jste se rozhodli k nám přicestovat letecky, můžete využít taxi služby přímo na letišti, autobus nebo Vám transport z letiště (i na letiště) můžeme zařídit.

Slunečné pobřeží je velmi vyhledávanou destinací. Právě tady se nebudou nudit děti, studenti ani rodiče či parta přátel, kteří chtějí zavítat na večerní zábavu plnou hudby, tance a barů, ale také rodiny s dětmi, kteří si chtějí užít příjemných slunných dnů u moře, procházek a výletů po okolí. Auto zde není potřeba. Výlety Vám zajistíme s odjezdem přímo ze Slunečného pobřeží za poloviční cenu, než nabízí cestovní kanceláře a s česky mluvícím průvodcem. V blízké vzdálenosti cestou na pláž je zastávka, kde jezdí každou chvíli výletní vláček, který jezdí v obou směrech a funguje místo městské dopravy. Procházkou si můžete zpříjemnit večer, zavítáním do nedalekého centra nebo využít již zmíněný vláček, koňské spřežení, buginu, elektrické koloběžky nebo také segway. V centru se nachází lunapark, trhy, vyhlášené ruské kolo a mnoho dalšího. Nákupní promenáda s trhy, kde seženete spousty suvenýrů, hraček, dárků, oblečení, kabelek, bot, prostě vše, co vás jen napadne a to nejen ohledně nákupů věcí, ale také služeb. Tato promenáda je dlouhá 8km a lemuje stejně dlouhé vyhlášené Slunečné pobřeží.

Rezervujte si svůj termín zde:

 

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 40 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend