Sveti Vlas, Bulharsko, 2+kk, 2patro, 72 m²

Prestige Fort Beach Aparthotel, Sveti Vlas, Bulharsko

Typ: 2+kk
Vzdálenost od pláže: 200 m
ID: PF158
Velikost: 72 m2
Cena: 69000 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Internet Klimatizace Komplex s fitness centrem Koupelna se sprchou nebo vanou Ostraha Parkovací stání Recepce S výtahem Výhled na bazén Výhled na moře Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Apartmánový komplex Prestige Fort Beach nabízí apartmány s nádherným výhledem na moře. Nachází se přímo u pláže, v severní části letoviska Slunečné pobřeží,, blízko městečka Sveti Vlas. Kombinace mezi přímým přístupem k pláži a blízkostí věhlasných letovisek je předpokladem pestrého a plnohodnotného rodinného odpočinku.

Přibližně 1700 hodin slunečního svitu od května do konce září . Průměrná teplota vzduchu je 25 ° C a vody 23 ° C, to je Slunečné pobřeží. Unikátní lokace komplexu nabízí hostům spoustu možností užít si pestrého a plnohodnotného odpočinku – můžete si užít nočního života v těch nejvěhlasnějších letoviscích u Černého moře (Slunečné pobřeží, Sveti Vlas, Elenite) s jejich bary, restauracemi a diskotékami, dále můžete navštívit historické pamětihodnosti starého města Nesebaru a okolí anebo trávit svůj čas příjemným relaxem v útulné a klidné atmosféře hotelového komplexu. Kombinace čerstvého mořského vzduchu, průzračné vody a mořského podnebí jsou navýsost zdravé pro vaši rodinu. Prestige Fort Beach je ideálním místem pro strávení vašich rodinných prázdnin.

Vybavení:V areálu komplexu si budete moci užívat jednoho z největších bazénů v městečku Sveti Vlas – průměr 30 metrů s brouzdalištěm a klouzačkou Dále jsou k dispozici lehátka kolem bazénu, dětské hřiště, restaurace, obchody, masážní studio, salon krásy (kadeřnictví, manikúra, pedikúra), posilovny a fitness, tenisový kurt, stolní tenis, kulečník, služby – praní a žehlení .V recepci najdete směnárnu a dostanete informace o nejrůznějších výletech v tuzemsku a v zahraničí.

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 69000 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend