3+kk, Sveti Vlas, 4. patro, 78 m2, 2 terasy
3+kk, Sveti Vlas, 4. patro, 78 m2, 2 terasy
69 900€
Prodáno
Typ:
Prodej
Status:
Prodáno
Plocha:
78m²
Vzdálenost od pláže:
300m
ID nemovitosti:
4700

Naše komplexy se nacházejí v nejlepších bulharských přímořských letoviscích: Elenite, Saint Vlas, Sunny Beach, Ravda, 30-40 kilometrů od letiště v Burgasu.

Nákupem od nás získáte nejen investici do nemovitosti, ale také nejlepší servis a správu v oblasti. Většina našich komplexů je první linie s omezeným přístupem na osobní magnetické karty, 24hodinovou ostrahou a video monitorováním. Kromě dovolené nebude o čem přemýšlet. Infrastruktura našich areálů se rok od roku zlepšuje díky neustálému kontaktu mezi námi a našimi klienty.

Nabízíme k prodeji luxusní prázdninové apartmány v našem komplexu Prestige Fort Beach, který se nachází mezi Svatým Vlasem a Slunečným pobřežím. Aparthotel Premier Fort – The Pride of Ownership – S radostí oznamujeme možnost koupě nemovitosti v aparthotelu Premier Fort. Skutečně jedinečná příležitost – investice do vysoce výnosné nemovitosti v první linii resortu s GARANTOVANÝM VÝNOSEM Z PRONÁJMU. Areál je určen k celoročnímu bydlení. Všechny apartmány jsou plně zařízené, naprosto připravené k bydlení a pronájmu v souladu se standardy a požadavky touroperátorů. Jedinečné apartmány s výhledem na moře najdete i v našich dalších komplexech – poblíž Elenite v Messambria Fort Beach a Privilege Fort Beach a v Ravdě – Riviera Fort Beach. Pro klienty, kteří chtějí nakupovat na Slunečném pobřeží, můžeme nabídnout Green Fort, jen pár minut od pláže a všech atrakcí, které resort nabízí.

Apartmány v Holiday Fort Club & Orchid Fort Garden jsou v dosahu každého, od 17 000,00 EUR. Komplexy se nacházejí hned vedle aquaparku a jen 10-15 minut chůze od pláže. V areálu je devět bazénů, dětská a sportovní hřiště a spousta rekreačních oblastí.

Naší chloubou GRAND RESORT je největší a nejrozvinutější komplex v této oblasti. Skládá se z pěti prázdninových komplexů – Marina View Fort Beach a Panorama Fort Beach jsou první linií, zatímco Sea Fort, Crown a Imperial Fort Club tvoří druhou linii. Přímořská i lesní část tohoto letoviska nabízí ideální příležitost pro rodinnou dovolenou. Celková plocha resortu je více než jedenáct hektarů, z toho polovina je vyhrazena pro mnoho různých zelených ploch. Pokud chcete koupit nemovitost na bulharském pobřeží, musíte si vybrat GRAND RESORT.

Plán odložených plateb nabízený společností  Realitybulgaria.com

Při koupi nemovitosti od naší společnosti můžete využít naše velmi výhodné splátkové kalendáře:

Standardní schéma odložené platby:

– 10 % z ceny splatné při podpisu předběžné smlouvy;
– 10 % z ceny do 3 měsíců od první splátky;
– 10 % z ceny do 3 měsíců po druhé splátce;
– 10 % z ceny do 3 měsíců po třetí splátce;

Zbývajících 60 % lze uhradit odloženými platbami:

– Do jednoho roku od podpisu předběžné smlouvy – odložená platba bez úroku;
– až 3 roky odložená platba s 3,6 % ročním úrokem;
– až 7 let odložená platba s 6,5 % ročním úrokem;

Byt je možné užívat /pronajmout/ po zaplacení 10% kupní ceny. K podpisu notářského zápisu dochází po úplném zaplacení bytu.

V případě 100% platby při podpisu předběžné smlouvy – 2% sleva z kupní ceny

Prodáno
69 900€
78m²

3+kk, Sveti Vlas, 4. patro, 78 m2, 2 terasy

78m²
69 900€
Prodáno
Typ:
Prodej
Status:
Prodáno
Plocha:
78m²
Vzdálenost od pláže:
300m
ID nemovitosti:
4700

Nezávazná poptávka