Útulné studio 200 metrů od pláže a moře ve Sveti Vlas

Sveti Vlas, Bulharsko

Typ: 1+kk
Vzdálenost od pláže: 200 m
ID: 4606
Velikost: 32 m2
Cena: 28900 €

VYBAVENÍ

Balkón Bazén Bazén pro děti Blízko pláže Internet Klimatizace Ostraha Parkovací stání Recepce Zařízený Кomplex s restauracemi

PODROBNOSTI

Nabízíme zařízené studio v Saint Vlas.

Komplex je na druhé linii moře, 200 metrů od pláže. Studio je v přízemí, 32 m2 a je na prodej plně zařízené a vybavené.

Skvělá příležitost pro investice nebo osobní použití po celý rok.

Komplex má ACT 16.

Komplex nabízí 3 bazény – jeden pro dospělé s dětským sektorem, druhý bazén pro dospělé s mokrým barem a samostatný dětský bazén kulatého tvaru. Má recepci a lobby, restauraci s letní zahradou, kavárnu s barem s výhledem na bazén, tenisový kurt, kulečník, stolní tenis, obchody, parkoviště, zelené plochy, 24hodinovou ostrahu a údržbu.

Tento region se vyznačuje jedinečným podnebím, léčivou kombinací mořského a horského vzduchu, známého svými léčivými vlastnostmi. Komplex nabízí nádherný výhled na moře a nejdelší pláž v Bulharsku – Slunečné pobřeží, stejně jako na staroměstské muzeum v Nesebaru. Veškerá potřebná infrastruktura pro plnohodnotný život je v docházkové vzdálenosti. K. k. Slunečné pobřeží – asi kilometr. Svatý Vlas je jedinečné místo v přírodě – díky kombinaci mořského, horského a lesního vzduchu má letovisko speciální mikroklima. Kromě krásné přírody je Vlas proslulý také moderním přístavem a amfiteátrem, kde se v létě pořádají různé akce. K pamětihodnostem patří také ekotrasy-horské trasy, vhodné pro nenáročnou turistiku v horských lesích.

Středisko je vhodné pro celoroční bydlení, a to díky rozvinuté infrastruktuře-celoroční dostupnosti autobusového nádraží ze sousedních měst, školy a školky, moderní nemocnice, ale i obchodů a velkých supermarketů.

STARÁ CENA 34 999 €

NOVÁ CENA 28 900 €

Můžeme vám zajistit prohlídku nemovitosti v čase, který vám vyhovuje, kontaktujte nás na uvedených telefonech. Nemovitost lze rezervovat a odstranit z prodeje se zaplacením zálohy ve výši 2 000 EUR a začíná příprava podkladů pro uzavření konečné smlouvy.

PODOBNÉ NEMOVITOSTI

67500 €
Velikost: 78m2
ID: PRIV85
Rezervováno
69500 €
Velikost: 80m2
ID: PRIV204
39000 €
Velikost: 41m2
ID: SG1
54000 €
Velikost: 62m2
ID: SG2
70 €
Velikost: 74m2
ID: H4 Star Dreams
40 €
Velikost: 35m2
ID: Gerber2
Cena: 28900 €

Nezávazná poptávka

  Buďme v kontaktu

  Naši partneři

   
  realitybulgaria
  webovky
  stefka
   
  Send this to a friend